Lokalkontakter

Norsk Polarhundklubb har flere lokalkontakter rundt omkring i landet. Disse lokalkontaktene kan alle medlemmer ta kontakt med og de vil videreformidle eventuelle spørsmål og informasjon om klubb og rasene våre. I tillegg arrangerer de turer og andre aktiviteter for polarhunder i sitt nærområde.

Hvis du har lyst til å være lokalkontakt, vennligst ta kontakt med Berit Kårstad på berit.karstad@enivest.net. Å være lokalkontakt er en flott måte å engasjere seg i klubben på. Lite pes og mye moro!

Følgende lokalkontakter finnes i dag

Distriktskontakt Dokka:
Åshild Kolbu, tlf.: 934 94 690, ashild83@gmail.com

Distriktskontakt Sør-Trøndelag:
Line Buan, tlf.: 970 85 954, buan.line@gmail.com

Lokalkontakt for Trondheim
Åse-Kristine Williksen, tlf.: 41419960, akwilliksen@me.com

Distriktskontakt Nord-Trøndelag:
Solfrid Bolkan, tlf.: 450 38 849

Distriktskontakt Oslo:
Tone-Lise Vilje, tlf.: 479 33 054, tonelisevilje@gmail.com

Distriktskontakt Rogaland:
Line Håland Albertsen,  tlf.: 415 21 847, line.h.albertsen@gmail.com
Vibeke Lothe, 991 62 066, vibbel86@hotmail.com

Distriktskontakt Helgeland:
Gerd Granås, tlf.: 402 34 158, polarjuvelen@hotmail.com
Tine Solbakk, tinesolbakk@gmail.com

Distriktskontakt Vennesla:
Stina Lorås Hessaa, stina@hommetunet.no

Distriktskontakt Valdres:
Kristin Bjørndal, tlf.: 906 05 168, tasermiut@live.no

Distriktskontakt Buskerud:
Grete Larsen tlf.: 980 94 551, Polarvilja@gmail.com

Distriktskontakt Telemark:
Mari Nymoen, tlf.: 932 34 213, mari.nymoen.privat@gmail.com
Sissel Nystog, tlf.: 913 40 182, sissel.nystog@nenett.no

Distriktskontakt Troms/Finnmark:
Line Margrethe Sørum, linems@live.no

Distriktskontakt Hordaland:
Anne Mette Lie, tlf.: 957 60 184, anne.mette.lie@gmail.com
Distriktskontakt Ringsaker:
Magni Holmen, tlf.: 938 29 322, magni.holmen@gmail.com