Lokalkontakter

Norsk Polarhundklubb har flere lokalkontakter rundt omkring i landet. Disse lokalkontaktene kan alle medlemmer ta kontakt med og de vil videreformidle eventuelle spørsmål og informasjon om klubb og rasene våre. I tillegg arrangerer de turer og andre aktiviteter for polarhunder i sitt nærområde.

Følgende lokalkontakter finnes i dag

Lokalkontakt Kristiansand/Evje Hornes:
Christin Uberg, tlf: 971 39 317, Christinuberg@hotmail.com

Lokalkontakt Trøndelag:
Solfrid Bolkan, tlf: 450 38 849
Viktoria Borgeteien Wågan, tlf: 413 81 536  vbw1998@live.no

Lokalkontakt Vest-Trøndelag og Nordmøte
Stig Nather-Aafarli, tlf: 466 47 976

Lokalkontakt Oslo/Viken:
Tone-Lise Vilje, tlf.: 479 33 054, tonelisevilje@gmail.com
Bente Andersen, tlf.: 924 13 146,
Wiebke Höfers, tlf: 968 69 346

Lokalkontakt Rogaland:
Vibeke Lothe, 991 62 066, vibbel86@hotmail.com

Lokalkontakt Helgeland:
Gerd Granås, tlf.: 402 34 158, polarjuvelen@hotmail.com
Tine Solbakk, tinesolbakk@gmail.com

Lokalkontakt Valdres:
Kristin Bjørndal, tlf.: 906 05 168, tasermiut@live.no

Lokalkontakt Buskerud/Vestfold:
Grete Larsen tlf.: 980 94 551, Polarvilja@gmail.com
Jørn Aamodt tlf: 45271700, Jorn.aamodt@yahoo.no
Nils Ludvig Stenumgaard tlf: 40612299, nils.stenumgaard@outlook.com
Cecilie Halvorsen Glasrudskogen Tlf 995 21 105, cecilie.halvorsen@rha.no

Lokalkontakt Telemark:
Mari Nymoen, tlf.: 932 34 213, mari.nymoen.privat@gmail.com
Sissel Nystog, tlf.: 913 40 182, sissel.nystog@nenett.no

Lokalkontakt Troms/Finnmark:
Line Margrethe Sørum, linems@live.no

Lokalkontakt Ringsaker:
Magni Holmen, tlf.: 938 29 322, magni.holmen@gmail.com

Lokalkontakt Ullensaker:
Susanne Leer, tlf.: 977 09 942  leersusanne@gmail.com

Lokalkontakt Hallingdal:
Ellen Trøen, tlf.: 908 37 126  troen.ellen@yahoo.no

Lokalkontakt Agder:
Kine Sandvik Pedersen tlf:93087159 mail: Kinesp08@gmail.com

Lokalkontakt Østfold:
Jon Erik Kristiansen tlf:92090862 mail: jonerik@live.no – Rygge.

Lokalkontakt Sunnmøre:
Stian Bjørge, tlf: 92615780 mail: stianbjoerge@gmail.com

Lokalkontakt Nordland (Salten, Bodø):
Siv Pantdalslid
Mobil: 91799247 mail: sivpant@outlook.com