Om oss

Avdelinger/ Lokalkontakter

Lokalkontaktene er Norsk Polarhundklubbs forlengede armer ut i hele Norge. De arrangerer kløvtester, turer, sprer kunnskap og fremmer sosialt samvær til alle våre medlemmer. Norsk Polarhundklubb har i tillegg en avdeling i Midt-Norge. Nedenfor finner du informasjon om avdelingen og en liste over alle lokalkontaktene våre.

Vår avdeling og våre lokalkontakter

Viktoria Borgeteien Wågan

Leder avd. Midt-Norge

midtnorge@polarhund.no

Styret avdeling Midt-Norge
Leder:
Viktoria Borgeteien Wågan: vbw1998@live.no
Nestleder: Hildegunn Thorsvik: hildeg_thors@hotmail.com
Medlem: Christine Sandelin: christine.sandelin@ntebb.no
Medlem: Berit Grydeland: berit.grydeland@namsos.kommune.no
Medlem: Stig Nevander Nather-Aafarli: stignevander@yahoo.com

Avdelingen har ansvaret for å arrangere Rørosløpet og vintersamling med årsmøte for avdelingen.

--------------------------------------------

Lokalkontakt Kristiansand/Evje Hornes:
Christin Uberg, tlf: 971 39 317, Christinuberg@hotmail.com

Lokalkontakt Trøndelag:
Solfrid Bolkan, tlf: 450 38 849
Viktoria Borgeteien Wågan, tlf: 413 81 536 vbw1998@live.no

Lokalkontakt Vest-Trøndelag og Nordmøre
Stig Nather-Aafarli, tlf: 466 47 976

Lokalkontakt Oslo/Viken:
Tone-Lise Vilje, tlf.: 479 33 054, tonelisevilje@gmail.com
Bente Andersen, tlf.: 924 13 146,
Wiebke Höfers, tlf: 968 69 346

Lokalkontakt Helgeland:
Gerd Granås, tlf.: 402 34 158, polarjuvelen@hotmail.com
Tine Solbakk, tinesolbakk@gmail.com

Lokalkontakt Valdres:
Kristin Bjørndal, tlf.: 906 05 168, tasermiut@live.no

Lokalkontakt Buskerud/Vestfold:
Grete Larsen tlf.: 980 94 551, Polarvilja@gmail.com
Jørn Aamodt tlf: 45271700, Jorn.aamodt@yahoo.no
Nils Ludvig Stenumgaard tlf: 40612299, nils.stenumgaard@outlook.com
Cecilie Halvorsen Glasrudskogen Tlf 995 21 105, cecilie.halvorsen@rha.no

Lokalkontakt Telemark:
Mari Nymoen, tlf.: 932 34 213, mari.nymoen.privat@gmail.com
Sissel Nystog, tlf.: 913 40 182, sissel.nystog@nenett.no

Lokalkontakt Troms/Finnmark:
Line Margrethe Sørum, linems@live.no

Lokalkontakt Ringsaker:
Magni Holmen, tlf.: 938 29 322, magni.holmen@gmail.com

Lokalkontakt Ullensaker:
Susanne Leer, tlf.: 977 09 942 leersusanne@gmail.com

Lokalkontakt Hallingdal:
Ellen Trøen, tlf.: 908 37 126 troen.ellen@yahoo.no

Lokalkontakt Agder:
Kine Sandvik Pedersen tlf:93087159 mail: Kinesp08@gmail.com

Lokalkontakt Sunnmøre:
Stian Bjørge, tlf: 92615780 mail: stianbjoerge@gmail.com

Lokalkontakt Nordland (Salten, Bodø):
Siv Pantdalslid
Mobil: 91799247 mail: sivpant@outlook.com

Har du lyst til å være lokalkontakt?

Ta kontakt med Andrea Vad, vår lokalkontaktkoordinator på aktivitet@polarhund.no